Jeździcie na rowerze? Jak tak, to polecam Wam serwis rowerowy, który sam często odwiedzam – loverower.pl. Znalazłem tam mapkę ścieżek rowerowych we Wrocławiu, z której sam korzystam. Oto ona: drogi rowerowe we Wrocławiu (bardzo chciałem osadzić tu po prostu mapę, ale widzę niestety, że jest jakieś dziwne zabezpieczenie. Może następnym razem.

Czy poruszanie się rowerem po Wrocławiu stało się dużo łatwiejsze?

Czy rzeczywiście poruszanie się rowerem po wielu polskich miastach, stało się obecnie dużo łatwiejsze? Jak najbardziej tak, trzeba przyznać iż promowanie zdrowego trybu życia oraz bardziej ekologicznej alternatywy, jaką jest bez wątpienia rower, przyniosło zamierzony efekt.

Oczywiście dotyczy to wszystkich osób jakie nie tylko sporadycznie, lecz niekiedy systematycznie wręcz codziennie doceniają rower który spełnia dla nich określoną rolę, w tym również środek transportu umożliwiający dotarcie do pracy. Szybsze pokonanie drogi przy tym dużo mniejsze koszta związane z jego zastosowaniem czy eksploatacją, to jedne z najważniejszych argumentów jakie przedstawiamy w momencie wykorzystania roweru.

Stworzenie odpowiednich warunków rozbudowanie infrastruktury miejskiej dla samych rowerzystów, spowodowało iż rower to nie tylko koncepcja dla pasjonatów czy miłośników aktywnego trybu życia lecz także tych którzy go dotychczas nie doceniali. Zakup roweru czy nawet dostosowanie tego jaki posiadamy do przemieszczania się po mieście, to ruch na jaki warto się zdecydować.