Sypiając w trakcie podróży służbowych, czy też urlopów wakacyjnych, każdy miał okazję zobaczyć panie sprzątające, które w trakcie sprzątania wszystkie pokoje mogła otwierać jednym kluczem. Bez obawy. Wcale nie oznacza to, że wszystkie te pokoje otwierają się w ten sam sposób i mają jednakowy zamek.

Wszystkie mają różne zamki

I dlatego każdy z gości hotelowych we Wrocławiu ma odpowiednią ilość prywatności i nie musi się martwić, że ktokolwiek poza sprzątaczką wejdzie do jego pokoju. Jak się więc dzieje, że wiele pomieszczeń można otworzyć tym samym kluczem? Jest to tak zwany system master key. Zamki są w nim tak skonstruowane, że można do ich otwierania używać klucz generalny, który również ma odpowiednią konstrukcję.

A czy ty masz klucz do wszystkiego?

Jak więc nieciężko się domyśleć

Wszystko to powoduje, że wiele zamków można otworzyć właśnie na jeden klucz. Systemy master key są też całkiem bezpieczne, ponieważ konstruowane są indywidualnie. Nie funkcjonuje coś takiego, jak klucz master, który otworzy wszelkie zamki. Pozwala on być stosowany tylko do tych, które są w systemie i są odpowiednio zbudowane pod taki klucz.

System master key bez problemu

Można mieć również u siebie w domu, jeśli jest w nim kilka pokojów. Filka firm zajmuje się takimi rozwiązaniami, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. A może to być dobre rozwiązanie przede wszystkim właśnie w większych domach, w których jest sporo pokojów i trzeba zadbać o to, aby wszyscy domownicy mieli odpowiednią prywatność i mogli się nią zawsze cieszyć na co dzień.